Kursy językowe dla firm – jak, gdzie i w jakich godzinach się odbywają?

Kursy językowe dla firm – jak, gdzie i w jakich godzinach się odbywają?

Znajomość języka angielskiego w obecnych czasach to konieczność, o której nie można zapominać. Posiadanie dobrego stanowiska wcale nie oznacza, że nie trzeba się doskonalić. Świat wciąż idzie do przodu i firmy, które chcą wciąż być konkurencyjne na rynku, powinny inwestować w swój rozwój i swoich pracowników.

Kompetencje językowe na najwyższym poziomie

Na rynku można spotkać bardzo wiele ofert kursów językowych dla firm. Konkurencja jest bardzo duża, ale na czołówkę wysuwają się te szkoły, które specjalizują się w szkoleniach języka branżowego. Znajomość języka specjalistycznego odgrywa bardzo ważną rolę w kontaktach biznesowych. Firma Akademos oferuje swoim klientom kursy językowe dla branży budowlanej, kursy angielskiego dla informatyków, kursy biznesowe, a także wiele innych. Szkolenia tworzone są indywidualnie, w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom i preferencjom klienta. Największy nacisk kładziony jest na język branżowy i kompetencje biznesowe, które przydadzą się podczas spotkań z kontrahentami.

Nauka angielskiego tam, gdzie chcesz

Wychodzenie naprzeciw potrzebom jest cechą firmy Akademos, dlatego też wszystkie szkolenia mogą odbywać się w dowolnym, ustalonym przez klienta miejscu. Może to być siedziba firmy klienta, centrum szkoleniowe, miejsce za granicą, a także sala oferowana przez Akademos w Warszawie. Podobnie jest z czasem i terminem spotkań. Wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie w taki sposób, aby zapewnić komfort i skuteczność nauki języków. Takie podejście jest doceniane przez przedsiębiorców, którzy cenią sobie niezależność, wygodę, a także swój cenny czas.