Szkolenia językowe

Centrum Oświatowego Akademos i chęć udziału w specjalistycznych zajęciach z komunikacji językowej. Poniżej przedstawiamy informacje na temat kursów języka angielskiego odbywających się w naszej szkole

Ogólne informacje dla wszystkich rodzajów szkoleń

Nasi Klienci mogą decydować o każdym elemencie kursu językowego, począwszy od aspektów programowych, a na organizacyjnych kończąc. Kursy angielskiego mogą być prowadzone indywidualnie lub grupowo, a także odbywać się w trybie:

  • stacjonarnym
  • wyjazdowym
  • internetowym
  • mieszanym (blended learning)

Nasze szkolenia językowe dla firm mogą się odbywać w każdym miejscu w Polsce i za granicą, w tym również:

  • w siedzibie Klienta
  • u lektora lub słuchacza (zajęcia indywidualne)
  • w budynku Akademosa przy ulicy Szkolnej w Warszawie

Największą popularnością pośród naszych Klientów cieszą się klasyczne kursy angielskiego dla firm w trybie 2×90 w tygodniu, jednak intensywność szkoleń językowych zależy od Państwa zapotrzebowania. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać od nas propozycję konkretnych rozwiązań w zakresie szkoleń wraz z wyceną, wystarczy wypełnić formularz .

Oferowany przez naszą szkołę angielski dla firm uwzględnia znajomość specjalistycznego słownictwa, a także odnajdywanie się w sytuacjach biznesowych podczas rozmowy z klientami z zagranicy. Tego typu kursy skierowane są do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje komunikacyjne w środowisku firmowym z zakresu bankowości, marketingu i sprzedaży, obsługi Klienta oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Wszystkie szkolenia językowe przeprowadzane są przez doświadczonych, renomowanych lektorów, którzy przechodzą odpowiednią selekcję. Posiadają oni wysokie kwalifikacje i mają bogate doświadczenie dydaktyczne – dzięki temu zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, interesujący i efektywny. Lektorzy pomogą również w motywowaniu Słuchaczy, a z pomocą nowoczesnych metod nauczania są w stanie uczyć osoby o każdym stopniu znajomości języka – kursy prowadzimy dla osób na wszystkich poziomach, od A1 do C2.

Na szkoleniach wykorzystywane są rozmaite metody, które polepszą zdolności komunikacyjne, w tym nie tylko mówienie, ale również pisanie oraz słuchanie ze zrozumieniem. Posługujemy się m.in. techniką postkomunikatywną, kładącą duży nacisk na skuteczność komunikatów oraz audiolingwalną, która może przyspieszyć osiągnięcie zaplanowanych celów nauki, a także wieloma innymi, przynoszącymi efekty technikami dydaktycznymi. Dla każdej osoby indywidualnej lub grupy, opracowywane są najlepsze rozwiązania, uwzględniające umiejętności słuchaczy i ich predyspozycje.

Przejrzyj dokładnie naszą ofertę szkoleń językowych dla przedsiębiorstw, instytucji czy dla osób indywidualnych. Wybierz program, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie wątpliwości oraz pytania.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy

Ładowanie...
Ładowanie...