Szkolenia językowe

Centrum Oświatowego Akademos i chęć udziału w specjalistycznych zajęciach z komunikacji językowej. Poniżej przedstawiamy informacje na temat kursów języka angielskiego odbywających się w naszej szkole

Ogólne informacje dla wszystkich rodzajów szkoleń

Nasi Klienci mogą decydować o każdym elemencie szkolenia językowego, począwszy od aspektów programowych, a na organizacyjnych kończąc. Kursy angielskiego mogą być prowadzone indywidualnie lub grupowo, a także odbywać się w trybie:

  • stacjonarnym
  • wyjazdowym
  • internetowym
  • mieszanym (blended learning)

Nasze szkolenia językowe dla firm odbywają się w każdym miejscu w Polsce i za granicą, w tym również:

  • w siedzibie Klienta
  • u lektora lub słuchacza (zajęcia indywidualne)

Największą popularnością pośród naszych Klientów cieszą się klasyczne kursy angielskiego dla firm w trybie 2×90’ w tygodniu, jednak intensywność szkoleń zależy od Państwa zapotrzebowania. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać od nas propozycję konkretnych rozwiązań w zakresie szkoleń wraz z wyceną, wystarczy wypełnić formularz Proszę o ofertę.

Oferowany przez naszą szkołę angielski dla firm uwzględnia znajomość specjalistycznego słownictwa, oswajanie się z materiałem językowym, a także odnajdywanie się w sytuacjach biznesowych podczas rozmowy z klientami z zagranicy. Tego typu kursy językowe skierowane są do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje komunikacyjne w środowisku firmowym z zakresu bankowości, marketingu i sprzedaży, obsługi Klienta oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy

Ładowanie