akademos

Szkolenia językowe – od podstaw i zaawansowane w Warszawie – Śródmieście


ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI NA TEMAT KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO ODBYWAJĄCYCH SIĘ W NASZEJ SZKOLE


Ogólne informacje dla wszystkich rodzajów szkoleń

Kursy dopasowujemy do potrzeb słuchaczy

Głęboko wierzymy w to, że kurs językowy „skrojony na miarę” daje najlepsze efekty. Dlatego też naszym klientom dajemy możliwość decydowania o każdym elemencie nauczania, począwszy od aspektów programowych, na sprawach organizacyjnych kończąc. Szkolenia językowe, jakie organizujemy, mogą być prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Prowadzimy szkolenia językowe w trybie:  • stacjonarnym


  • wyjazdowym


  • internetowym


  • mieszanym (blended learning)
 


Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz

Kursy językowe dla firm oferowane przez naszą placówkę mogą się odbywać w każdym miejscu w Polsce i za granicą, w tym również:

  • w siedzibie Klienta


  • u lektora lub słuchacza (w przypadku zajęć indywidualnych),


  • w budynku Akademosa przy ulicy Szkolnej w Warszawie
Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się klasyczne język angielski dla firm prowadzone w trybie dwóch zajęć w tygodniu po 90 minut. Jednak intensywność szkoleń językowych każdorazowo zależy od zaistniałych potrzeb. W przypadku zainteresowania wyceną konkretnych rozwiązań szkoleniowych zapraszamy do wypełnienia formularza .Uczymy tego co ważne

Oferowane przez Akademos szkolenia językowe dla pracowników firm i instytucji uwzględniają znajomość specjalistycznego słownictwa, a także odnajdywanie się w kwestiach biznesowych podczas rozmowy z klientami z zagranicy. Kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie języka i kształcenie umiejętności wykorzystania go w sytuacjach charakterystycznych dla danej branży. Tego typu szkolenia skierowane są do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje komunikacyjne w środowisku firmowym z zakresu bankowości, marketingu i sprzedaży, obsługi klienta oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 

Wszystkie szkolenia językowe prowadzone są przez doświadczonych, renomowanych lektorów, którzy przechodzą restrykcyjną selekcję. Każdy z nich posiada wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie dydaktyczne. Dzięki temu zajęcia są prowadzone w sposób interesujący i efektywny. Dodatkowo lektorzy skutecznie motywują uczestników, a dzięki nowoczesnym metodom nauczania uczą osoby na każdym poziomie znajomości języka – kursy prowadzimy dla osób na wszystkich poziomach, od A1 do C2.

Tylko efektywne metody nauczania

Podczas szkoleń językowych prowadzonych przez Akademos wykorzystywane są rozmaite metody, które poprawiają zdolności komunikacyjne. Mamy tu jednak na myśli nie tylko mówienie, ale również pisanie oraz słuchanie ze zrozumieniem. Stosujemy m. in. technikę postkomunikatywną, która kładzie duży nacisk na skuteczność komunikatów oraz audiolingwalną, która przyspiesza osiągnięcie zaplanowanych celów językowych, a także wiele innych, sprawdzonych i przynoszących efekty technik dydaktycznych. Dla każdej osoby indywidualnej lub grupy, opracowywane są najlepsze rozwiązania, uwzględniające umiejętności słuchaczy i ich unikalne predyspozycje.

Zdajemy sobie sprawę, że pracodawcy chcą organizować szkolenia językowe, do których zatrudnione osoby będą miały łatwy dostęp. Dlatego proponujemy wygodne rozwiązanie, jakim jest zorganizowanie kursów językowych w firmie. Dzięki szkoleniom, które lektor prowadzi na terenie miejsca pracy, słuchacze nie muszą poświęcać czasu na dojazd do siedziby szkoły. Mogą wziąć udział w zajęciach bezpośrednio po zakończeniu pracy ew. przed jej rozpoczęciem, a nawet w godzinach pracy, co bardzo korzystnie wpływa na frekwencję i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy. Jeśli chcesz zorganizować dla swoich pracowników kurs w Twoim biurze, jesteśmy otwarci na współpracę. Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły w celu omówienia wszelkich szczegółów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń językowych skierowaną do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze najskuteczniejszej metody nauczania języków obcych.

 

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy