akademos

SZKOLENIA JĘZYKOWE CENTRUM OŚWIATOWEGO AKADEMOS


ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI NA TEMAT KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO ODBYWAJĄCYCH SIĘ W NASZEJ SZKOLE


Ogólne informacje dla wszystkich rodzajów szkoleń

Kursy dopasowujemy do potrzeb

Głęboko wierzymy w to, że kurs językowy „skrojony na miarę” daje najlepsze efekty. Dlatego też naszym klientom dajemy możliwość decydowania o każdym elemencie szkolenia, począwszy od aspektów programowych, na sprawach organizacyjnych kończąc. Nasze kursy angielskiego mogą być prowadzone zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Prowadzimy szkolenia językowe w trybie:   • stacjonarnym


   • wyjazdowym


   • internetowym


   • mieszanym (blended learning)


   Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujesz

   Kursy językowe dla firm oferowane przez naszą placówkę mogą się odbywać w każdym miejscu w Polsce i za granicą, w tym również:

    • w siedzibie Klienta


    • u lektora lub słuchacza (w przypadku zajęć indywidualnych),


    • w budynku Akademosa przy ulicy Szkolnej w Warszawie
   Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się klasyczne kursy angielskiego dla firm prowadzone w trybie 2x w tygodniu po 90 minut. Jednak intensywność szkoleń językowych każdorazowo zależy od zaistniałych potrzeb. W przypadku zainteresowania wyceną konkretnych rozwiązań szkoleniowych zapraszamy do wypełnienia formularza. .   Uczymy tego co ważne

   Oferowany przez naszą szkołę angielski dla firm uwzględnia znajomość specjalistycznego słownictwa, a także odnajdywanie się w sytuacjach biznesowych podczas rozmowy z klientami z zagranicy. Tego typu szkolenia skierowane są do osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje komunikacyjne w środowisku firmowym z zakresu bankowości, marketingu i sprzedaży, obsługi Klienta oraz zarządzania zasobami ludzkimi.
   Wszystkie szkolenia językowe przeprowadzane są przez doświadczonych, renomowanych lektorów, którzy przechodzą restrykcyjną selekcję. Każdy z nich posiada wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie dydaktyczne – dzięki temu zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy, interesujący i efektywny. Dodatkowo lektorzy skutecznie motywują uczestników, a dzięki nowoczesnym metodom nauczania są w stanie edukować osoby o każdym stopniu znajomości języka – kursy prowadzimy dla osób na wszystkich poziomach, od A1 do C2.

   Tylko efektywne metody nauczania

   Na szkoleniach prowadzonych przez Akademos wykorzystywane są rozmaite metody, które poprawiają zdolności komunikacyjne. Mamy tu jednak na myśli nie tylko mówienie, ale również pisanie oraz słuchanie ze zrozumieniem. Stosujemy m.in. technikę postkomunikatywną, która kładzie duży nacisk na skuteczność komunikatów oraz audiolingwalną, która przyspiesza osiągnięcie zaplanowanych celów językowych, a także wiele innych, sprawdzonych i przynoszących efekty technik dydaktycznych. Dla każdej osoby indywidualnej lub grupy, opracowywane są najlepsze rozwiązania, uwzględniające umiejętności słuchaczy i ich unikalne predyspozycje.

   Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń językowych skierowaną do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu.


   Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
   Porozmawiajmy