akademos
akademos

KURSY JĘZYKOWE DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

Kurs przeznaczony jest dla pracowników sektora budowlanego, od poziomu początkującego A1 do średniozaawansowanego B1. Po szkoleniu pracownicy nie powinni mieć problemów z różnymi sytuacjami komunikacyjnymi przebiegającymi w obcym języku – będą rozumieć podstawowe komunikaty, jak i potrafić się do nich odnieść, wykorzystując spójne i poprawne zdania, co pomoże usprawnić i ułatwić przeprowadzanie prac.

Posiadamy własne unikalne materiały dydaktyczne, opracowane przez naszych lektorów dla firm budowlanych, w oparciu o procedury FIDIC, Międzynarodowej Federacji (Niezależnych) Inżynierów Konsultantów.

Szkolenie obejmuje 120 godz. lekcyjnych. Kurs ten może być skrócony lub rozszerzony, w zależności od potrzeb słuchaczy. Szkolenia językowe dla branży budowlanej prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy posiadają wysokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich kursów. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod, nauczanie jest skuteczne i daje świetne wyniki pod koniec kursu.

Cel zajęć

Na szkoleniach słuchacze rozwiną sprawność skutecznego komunikowania się z zagranicznymi partnerami/klientami na temat np. projektów deweloperskich lub budownictwa handlowego. Zapoznają się z charakterystycznym dla tej branży słownictwem, między innymi poprzez aktywny udział w scenkach i symulacjach odzwierciedlających konkretne sytuacje zawodowe.

Ponadto szkolenie językowe dla branż budowlanych może być wzbogacone o tematy o bardziej ogólno-biznesowym charakterze, tj. negocjacje, prezentacje, korespondencję handlową, czy rozmowy telefoniczne.

Zakres tematyczny (przykładowe zagadnienia):

  • budownictwo handlowe, mieszkaniowe, drogowe, itp.
  • urządzenia, narzędzia i maszyny
  • projekty wykonawcze, rzuty budynków, projekty, plany
  • BHP, sprzęt ochronny
  • materiały, budulce i dostawcy
  • instalacje i prace wykończeniowe, montaż wewnętrzny lub zewnętrzny, pomiary, określanie parametrów
  • dokumentacja, formularze, zamówienia, oferty, faktury, itp.
  • zarządzenie firmą
  • reklamacje w budownictwie

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy