akademos
akademos

Specjalistyczne

Wielokrotnie realizowaliśmy zamówienia na języki specjalistyczne z różnych dziedzin.

Proszę dać nam trochę czasu a opracujemy kurs z dowolnego języka.

Twoja firma prowadzi ekspansję na nowy rynek i potrzebuje pracowników władających mało popularnymi językami? A może chcesz mieć możliwość swobodnej rozmowy na fachowe, tematy, wymagające właściwej znajomości języka obcego, branżowego? Jeśli tak, oferta szkoleń językowych specjalistycznych jest dla Ciebie. Potrafimy odszukać lektorów, którzy będą mogli poprowadzić kursy z profesjonalnej terminologii w różnych dziedzinach – również hermetycznych i mało znanych.

Jesteśmy w stanie opracować profesjonalne szkolenie z wielu branż, w dowolnym języku – np. program języka chińskiego dla prawników, arabskiego dla pracowników sektora IT, hebrajskiego dla lekarzy czy luksemburskiego dla inżynierów. Warto zgłosić się do nas możliwie najwcześniej przed wyjazdem – będziemy mieli możliwość dokładnego sprawdzenia lektorów i dobrania najwłaściwszej osoby.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości wielu branż, mamy możliwość kontaktu z szeroką siatką specjalistów językowych, którzy w sposób zrozumiały i jasny pomogą przebrnąć przez bogaty materiał przygotowawczy. Zatrudniani do takich zadań lektorzy to osoby o odpowiednich zdolnościach dydaktycznych i bogatym doświadczeniu. Dzięki temu, szkolenia językowe specjalistyczne są prowadzone w sposób przystępny i ciekawy – niezależnie od poziomu umiejętności, na którym obecnie znajdują się Klienci.

Organizowane przez nas szkolenia specjalistyczne pomogły już wielu różnym przedsiębiorstwom, skutecznie nauczając ich pracowników. Będą świetnym wyborem dla firm realizujących zlecenia w różnych punktach globu czy dla menadżerów negocjujących umowy z przedsiębiorstwami z rożnych krajów. Kurs prowadzony jest także dla osób indywidualnych, które chcą płynnie i bez oporów komunikować się w fachowym, branżowym języku.

Skontaktuj się z nami – przedstawimy indywidualnie opracowany program, który spełni wszelkie wymagania i potrzeby.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy