Materiały dydaktyczne

Wyboru właściwych dla danego kursu materiałów dydaktycznych dokonujemy po przeanalizowaniu celów, potrzeb i oczekiwań Klienta oraz samych uczestników szkolenia. Dzięki współpracy z renomowanymi wydawnictwami korzystamy z najnowszych serii wydawniczych przeznaczonych do nauki języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Podręczniki stanowią bazę szkolenia i są uzupełniane dodatkowymi materiałami takimi jak: teksty internetowe, podcasty, nagrania video, przykłady autentycznej dokumentacji i korespondencji biznesowej, krążącej w danej firmie. Różnorodność wykorzystywanych materiałów dydaktycznych w trakcie zajęć powoduje, że są one ciekawe i angażujące, a język – prezentowany i ćwiczony w ich ramach – jest jak najbardziej naturalny i współczesny.

 

Wychodząc naprzeciw specyficznym oczekiwaniom naszych Klientów opracowujemy również własne materiały dydaktyczne uwzględniające konkretne, bieżące potrzeby językowe ich pracowników. Jednym z takich własnoręcznie opracowanych materiałów jest Podręcznik dla kierowców – przygotowany dla jednego z naszych Klientów.

Zawartość podręczników tworzonych na zamówienie Klienta odnosi się przeważnie do języka branżowego i niejednokrotnie uwzględnia nawet terminologię stosowaną w konkretnej korporacji. Jest to przykład daleko posuniętej specjalizacji językowej.

 

Język angielski ogólny

Język angielski ogólny


Język angielski biznesowy

Język angielski biznesowy


Język francuski

Język francuski


Język rosyjski

Język rosyjski


Język niemiecki

Język niemiecki


Język polski

Język polski