Materiały dydaktyczne

Wyboru właściwych dla danego kursu materiałów dydaktycznych dokonujemy po przeanalizowaniu celów, potrzeb i oczekiwań Klienta oraz samych uczestników szkolenia. Dzięki współpracy z renomowanymi wydawnictwami korzystamy z najnowszych serii wydawniczych przeznaczonych do nauki języka ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Podręczniki stanowią bazę szkolenia i są uzupełniane dodatkowymi materiałami takimi jak: teksty internetowe, podcasty, nagrania video, przykłady autentycznej dokumentacji i korespondencji biznesowej, krążącej w danej firmie. Różnorodność wykorzystywanych materiałów dydaktycznych w trakcie zajęć powoduje, że są one ciekawe i angażujące, a język – prezentowany i ćwiczony w ich ramach – jest jak najbardziej naturalny i współczesny.

Wychodząc naprzeciw specyficznym oczekiwaniom naszych Klientów opracowujemy również własne materiały dydaktyczne uwzględniające konkretne, bieżące potrzeby językowe ich pracowników. Jednym z takich własnoręcznie opracowanych materiałów jest Podręcznik dla kierowców – przygotowany dla jednego z naszych Klientów.

Zawartość podręczników tworzonych na zamówienie Klienta odnosi się przeważnie do języka branżowego i niejednokrotnie uwzględnia nawet terminologię stosowaną w konkretnej korporacji. Jest to przykład daleko posuniętej specjalizacji językowej.

Język angielski ogólny

Język angielski biznesowy