Przedstawiamy Państwu paletę naszych usług, związanych z e-learningiem

Świat powoli zmierza ku całkowitej komputeryzacji. Zinformatyzowane systemy rządzą coraz to nowymi dziedzinami gospodarki. Dziś trudno sobie wyobrazić człowieka bez telefonu komórkowego albo dom bez komputera z dostępem do Internetu. Warto więc skorzystać z możliwości dostępu do wiedzy z każdego zakątku świata. Osoby, które z losowych przyczyn nie mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych nie muszą rezygnować z nauki. Współczesny świat umożliwia nam naukę gdzie chcemy, kiedy chcemy i tak jak chcemy.

Dlatego też proponujemy uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach językowych on-line. Dzięki temu dajemy możliwość przebycia w pełni skutecznego kursu, do którego potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do Internetu.

Szkolenia językowe on-line, które oferujemy, prowadzone są w dwóch formach:

  • Pierwsza polega na samodzielnej pracy na platformie internetowej, na zadaniach zleconych przez lektora i przez niego przygotowanych. Moduł ten pomoże w ocenie umiejętności, przypomnieniu sobie i utrwaleniu nabytej wiedzy. Zadania można wykonywać w dowolnie wybranym czasie oraz miejscu – jest to zatem bardzo wygodne rozwiązanie i nie wpływa znacząco na plan dnia i wykonywaną pracę.
  • Druga forma to uczestniczenie w zajęciach prowadzonych w „wirtualnej klasie”. Ten moduł skupiony jest głównie na poprawie umiejętności komunikacji. W czasie tych zajęć uczestnik może nie tylko słuchać wykładu lektora, ale również odzywać się i czynnie uczestniczyć w zajęciach. Jeśli szkolenia on-line prowadzone są w grupie, to cała grupa ma możliwość rozmowy ze sobą i podnoszenia płynności mówienia w innym języku.

Cały kurs jest wcześniej dokładnie przygotowany przez lektora. Plan zajęć i ich zakres jest dopasowany do umiejętności uczestników. Obie formy uzupełniają się, potęgując skuteczność szkoleń językowych on-line i dzięki temu dają zbliżone rezultaty w porównaniu z klasycznymi kursami.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom stawianym nam przez Klientów – wybierz nasz kurs on-line jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności językowe nie ruszając się z domu.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy