akademos
akademos

Kursy językowe przez Internet

SZKOLENIA JĘZYKOWE ON-LINE

Intensywny kurs języka angielskiego online

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU NASZE USŁUGI W FORMACIE NIESTACJONARNYM

Nauka przez Internet prowadzona jest w naszym Centrum od wielu lat. Korzystają z niej przede wszystkim pracownicy firm, których charakter pracy zmusza do częstego przemieszczania się ewentualnie zmiany harmonogramu. Szkolenia językowe on-line zyskały zdecydowanie na znaczeniu w okresie pandemii koronawirusa. Kurs języka angielskiego online jak i innych języków mogą dzięki internetowi być prowadzone przez lektorów z różnych lokalizacji. Dzięki temu pozyskaliśmy nawet lektorów, którzy musieli wyjechać z Polski np. do Anglii czy USA, skąd też mogą prowadzić zajęcia ze swoimi słuchaczami w Polsce.

Aby uczestniczyć w wybranym przez siebie szkoleniu, wystarczy trochę wolnego czasu oraz urządzenie podłączone do Internetu. Dużą zaletą nauki online jest jej łatwa dostępność, która w praktyce oznacza, że można uczestniczyć w kursach w dogodnym dla siebie czasie z każdego miejsca na ziemi. A dodatkowo zdalnie możemy się uczyć w szkole, która najbardziej nam odpowiada, a niekoniecznie znajduje się w pobliżu naszego domu. To znacznie zwiększa możliwości i pozwala na bardziej świadomy wybór.

JAKĄ FORMĘ MAJĄ SZKOLENIA JĘZYKOWE ON-LINE?

Kursy prowadzone w „wirtualnej klasie” pod wieloma względami przypominają zajęcia w trybie stacjonarnym. Podobnie jak i w nauczaniu tradycyjnym Słuchacze mogą w sposób aktywny rozwijać wszystkie umiejętności językowe, ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji ustnej w języku obcym. Szkolenia on-line pozwalają też na lepsze niż na zajęciach stacjonarnych wykorzystanie materiałów audio i wideo, dostępnych w Internecie i na internetowych platformach renomowanych wydawnictw językowych. Możliwe jest też nagrywanie lekcji i jej odtwarzanie w przypadku nieobecności.

Plan zajęć oraz zakres programu kursów, podobnie jak w przypadku stacjonarnych szkoleń językowych, dopasowany jest do potrzeb i umiejętności uczestników. Przewagą zdalnej nauki jest natomiast znaczna oszczędność czasu na dojazdach, możliwość uczestnictwa w zajęciach niezależnie od miejsca zamieszkania i większa elastyczność w ustalaniu terminów spotkań, czego efektem jest wyraźnie wyższa częstotliwość zajęć, od której w znacznej mierze zależy postęp w nauce.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy