akademos

Przedstawiamy Państwu paletę naszych usług, związanych z e-learningiem

Do naszej oferty wprowadziliśmy szkolenia językowe on-line. Aby w nich uczestniczyć, wystarczy dysponować jedynie urządzeniem podłączonym do Internetu. Dużą zaletą tych kursów jest przede wszystkim ich łatwa dostępność – można w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca, o każdej niemal porze, niezależnie od ograniczeń związanych z komunikacją czy innymi przyczynami losowymi.

Jaką formę mają szkolenia językowe on-line?

Zdalne nauczanie języków obcych w naszej szkole prowadzone jest w dwóch formach:

  • Samodzielna praca na platformie internetowej polega na wykonywaniu zadań zleconych przez lektora. Taka forma nauki języka dobrze sprawdza się jako sposób na przypomnienie, powtórzenie i utrwalenie nabytej wiedzy. Pomaga ona także w ocenie umiejętności kursanta. Zadania przygotowane przez lektora można wykonywać o dowolnej porze, w dowolnie wybranym miejscu. Jest to elastyczne i wygodne rozwiązanie, które z łatwością można pogodzić z innymi zajęciami.
  • Kursy prowadzone w „wirtualnej klasie” umożliwiają nie tylko słuchanie wykładu lektora, ale również aktywne uczestnictwo w zajęciach. Ta forma szkolenia on-line skupia się głównie na rozwijaniu umiejętności komunikacji. Zajęcia umożliwiają prowadzenie rozmowy pomiędzy uczestnikami i pomagają tym samym zwiększyć płynność mówienia w języku obcym.

Plan zajęć oraz zakres programu kursu, podobnie jak w przypadku stacjonarnych szkoleń językowych, dopasowany jest do potrzeb i umiejętności uczestników. Przewagą zdalnej nauki jest natomiast oszczędność czasu na dojazdach, możliwość uczestnictwa w zajęciach niezależnie od miejsca zamieszkania oraz – w przypadku samodzielnej nauki na platformie internetowej – duża elastyczność terminów.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy