akademos
akademos

Kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania

Prowadzimy kursy języków obcych w Warszawie, które kierujemy do indywidualnych słuchaczy oraz pracowników firm wielu branży. Oferujemy zarówno kursy angielskiego, jak i wielu innych języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Możesz skorzystać u nas z zajęć z języka:  • niemieckiego


  • francuskiego


  • niderlandzkiego


  • włoskiego


  • hiszpańskiego


  • rosyjskiego


  • japońskiego


Prowadzimy kursy językowe zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę języka obcego, jak i dla bardziej zaawansowanych słuchaczy, pragnących rozwijać swoje kompetencje językowe lub przygotowujących się do egzaminów certyfikacyjnych. Uczestnictwo w naszych szkoleniach pozwala na poszerzenie zakresu słownictwa, rozwinięcie sprawności czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz zadbanie o poprawność językową wypowiedzi. Kursy hiszpańskiego, niemieckiego, angielskiego i innych języków, które oferujemy, mają pomóc w równomiernym rozwoju kompetencji komunikacyjnych poprzez doskonalenie wszystkich umiejętności językowych niezbędnych do sprawnego porozumiewania się.

Szkolimy sprawdzonymi metodami

Dzięki szerszemu spojrzeniu na kwestię skutecznej komunikacji i włączeniu do stosowanych przez nas metod elementów metody audiolingwalnej możemy – podczas szkoleń – skutecznie pomagać słuchaczom w trwałym przyswojeniu nauczanego materiału i pokonaniu bariery w mówieniu. Uczestnicząc w naszych kursach językowych, zdobędziesz zasób słownictwa wystarczający do tego, aby skutecznie komunikować się w życiu codziennym. Dzięki szkoleniom biznesowym będziesz się zaś mógł porozumieć się płynnie z zagranicznymi klientami lub kontrahentami.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy