Ogólne

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm w Warszawie. Oferujemy kursy angielskiego oraz innego dowolnego języka na każdym poziomie zaawansowania, w tym między innymi:

  • niemieckiego
  • francuskiego
  • niderlandzkiego
  • włoskiego
  • hiszpańskiego
  • rosyjskiego
  • japońskiego

Nasze kursy językowe przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego i innych oraz dla pracowników firm, którzy pragną w dalszym ciągu rozwijać swoje umiejętności podczas szkoleń w różnych obszarach, np: poszerzyć zakres słownictwa, zwiększyć poprawność i precyzję wypowiedzi (ustnej i pisemnej), rozwijać sprawność czytania, słuchania ze zrozumieniem, a także sprawnie komunikować się podczas rozmów z ważnymi partnerami biznesowymi z zagranicy.

Prowadzone przez nas kursy angielskiego dla firm mają na celu równomierny rozwój kompetencji komunikacyjnej. Służy temu poszerzanie i utrwalanie niezbędnego zasobu słownictwa oraz doskonalenie wszystkich sprawności językowych niezbędnych dla skutecznego porozumiewania się. Podczas naszych szkoleń uczestnicy oswajają się z nowymi sytuacjami i nabierają wprawy w rozwiązywaniu problemów związanych z barierą komunikacyjną.

Dzięki szerszemu spojrzeniu na kwestię skutecznej komunikacji i włączeniu do stosowanych przez nas metod elementów metody audiolingwalnej podczas szkoleń (patrz: Nasze metody), skutecznie pomagamy słuchaczom w trwałym przyswojeniu nauczanego materiału i przełamaniu bariery w mówieniu. Angielski dla firm podczas kursów oferowanych przez naszą szkołę zawiera w sobie odpowiednio szeroki zasób słownictwa niezbędny do prowadzenia rozmów z klientami z zagranicy.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy

Ładowanie...
Ładowanie...