Szkolimy w różnych językach

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm w Warszawie. Oferujemy zarówno kursy angielskiego, jak i każdego dowolnego języka na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym między innymi:      • niemieckiego


      • francuskiego


      • niderlandzkiego


      • włoskiego


      • hiszpańskiego


      • rosyjskiego


      • japońskiego


    Szkolimy na różnych poziomach


    Nasze kursy językowe przeznaczone są dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego i innych oraz dla pracowników firm, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności podczas szkoleń w różnych obszarach, np.: poszerzyć zakres słownictwa, zwiększyć poprawność i precyzję wypowiedzi (ustnej i pisemnej), rozwijać sprawność czytania, słuchania ze zrozumieniem, a także sprawnie komunikować się podczas rozmów z ważnymi partnerami biznesowymi z zagranicy.


    Prowadzone przez nas kursy angielskiego dla firm mają na celu równomierny rozwój kompetencji komunikacyjnych. Służy temu skuteczne poszerzanie i utrwalanie niezbędnego zasobu słownictwa oraz doskonalenie wszystkich sprawności językowych niezbędnych dla sprawnego porozumiewania się. Podczas naszych szkoleń uczestnicy oswajają się z nowymi sytuacjami i nabierają wprawy w rozwiązywaniu problemów związanych z paraliżująca ich barierą komunikacyjną.

    Szkolimy sprawdzonymi metodami


    Dzięki szerszemu spojrzeniu na kwestię skutecznej komunikacji i włączeniu do stosowanych przez nas metod elementów metody audiolingwalnej podczas szkoleń (patrz: Nasze metody), skutecznie pomagamy słuchaczom w trwałym przyswojeniu nauczanego materiału i przełamaniu bariery w mówieniu. Angielski dla firm podczas kursów oferowanych przez naszą szkołę zawiera w sobie odpowiednio szeroki zasób słownictwa niezbędny do skutecznej komunikacji z klientami i kontrahentami zagranicznymi.

    Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
    Porozmawiajmy