akademos
akademos

Kursy angielskiego – dla słuchaczy indywidualnych i firm

Prowadzimy kursy języków obcych w Warszawie, które kierujemy do indywidualnych słuchaczy oraz pracowników firm wielu branży. Oferujemy zarówno kursy angielskiego, jak i wielu innych języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Możesz skorzystać u nas z zajęć z języka:  • niemieckiego


  • francuskiego


  • niderlandzkiego


  • włoskiego


  • hiszpańskiego


  • rosyjskiego


  • japońskiego


Kursy na różnych poziomach zaawansowania


Nasze kursy językowe są przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego i bardziej zaawansowanych słuchaczy oraz dla pracowników firm, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności podczas szkoleń w różnych obszarach. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą np. poszerzyć zakres słownictwa, zwiększyć poprawność i precyzję wypowiedzi (ustnej i pisemnej), rozwijać sprawność czytania, słuchania ze zrozumieniem, a także sprawnie komunikować się podczas rozmów z ważnymi partnerami biznesowymi z zagranicy.


Prowadzone przez nas kursy hiszpańskiego, niemieckiego i innych języków mają na celu równomierny rozwój kompetencji komunikacyjnych. Służy temu skuteczne poszerzanie i utrwalanie niezbędnego zasobu słownictwa oraz doskonalenie wszystkich umiejętności językowych niezbędnych dla sprawnego porozumiewania się. Podczas naszych szkoleń uczestnicy oswajają się z nowymi sytuacjami i nabierają wprawy w rozwiązywaniu problemów związanych z paraliżującą ich barierą komunikacyjną.

Szkolimy sprawdzonymi metodami


Dzięki szerszemu spojrzeniu na kwestię skutecznej komunikacji i włączeniu do stosowanych przez nas metod elementów metody audiolingwalnej podczas szkoleń (patrz: Nasze metody), skutecznie pomagamy słuchaczom w trwałym przyswojeniu nauczanego materiału i przełamaniu bariery w mówieniu. Podczas kursów angielskiego oferowanych przez naszą szkołę zdobędziesz odpowiednio szeroki zasób słownictwa niezbędny do skutecznej komunikacji nie tylko w życiu codziennym, ale również w sytuacjach biznesowych, podczas rozmów z klientami i kontrahentami zagranicznymi. Jeśli zależy Ci na kursie niemieckiego lub innego języka, w którym szczególny nacisk kładziony jest na kwestie zawodowe, zapoznaj się z szeroką ofertą szkoleń biznesowych dla pracowników różnych branży.

Zachęcamy do poznania szczegółów naszych szkoleń. Jesteśmy pewni, że wybierzesz optymalny sposób nauki, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb. Różne rodzaje trybów nauczania i wiele poziomów zaawansowania pozwala na zdobywanie wiedzy w sposób najbardziej efektywny.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy