akademos
akademos

Kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania

Prowadzimy kursy języków obcych w Warszawie, które kierujemy do indywidualnych słuchaczy oraz pracowników firm wielu branży. Oferujemy zarówno kursy angielskiego, jak i wielu innych języków na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto możesz skorzystać u nas z zajęć z następujących języków:

 


    • francuskiego


    • niemieckiego


    • hiszpańskiego


    • włoskiego


    • rosyjskiego


 

Kursy na różnych poziomach zaawansowania

 

Nasze kursy językowe są przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę angielskiego i bardziej zaawansowanych słuchaczy oraz dla pracowników firm, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności podczas szkoleń w różnych obszarach. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą np. poszerzyć zakres słownictwa, zwiększyć poprawność i precyzję wypowiedzi (ustnej i pisemnej), rozwijać sprawność czytania, słuchania ze zrozumieniem, a także sprawnie komunikować się podczas rozmów z ważnymi partnerami biznesowymi z zagranicy.

 

Prowadzone przez nas kursy hiszpańskiego, kursy niemieckiego i innych języków mają na celu równomierny rozwój kompetencji komunikacyjnych. Służy temu skuteczne poszerzanie i utrwalanie niezbędnego zasobu słownictwa oraz doskonalenie wszystkich umiejętności językowych niezbędnych dla sprawnego porozumiewania się w pracy, podczas wyjazdów służbowych i w życiu prywatnym.

Nauka języków odbywa się w trybie stacjonarnym, ale ostatnio bardzo rozwinęły się kursy językowe przez internet. Warto podkreślić, że kursy językowe online są w wielu przypadkach wygodną i efektywną alternatywą do kursów stacjonarnych i cieszą się coraz większą popularnością, w szczególności u tych pracowników, którzy nie zawsze dysponują czasem. Zajęcia online można bowiem łatwiej przenieść w czasie i przestrzeni, zarówno lektorom jak i słuchaczom.

Szkolimy sprawdzonymi metodami

Dzięki szerszemu spojrzeniu na kwestię skutecznej komunikacji i włączeniu do stosowanych przez nas metod elementów metody audiolingwalnej możemy – podczas szkoleń – skutecznie pomagać słuchaczom w trwałym przyswojeniu nauczanego materiału i pokonaniu bariery w mówieniu. Uczestnicząc w naszych kursach językowych, zdobędziesz zasób słownictwa wystarczający do tego, aby skutecznie komunikować się w życiu codziennym. Dzięki szkoleniom biznesowym będziesz się zaś mógł porozumieć się płynnie z zagranicznymi klientami lub kontrahentami.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy