Polski dla obcokrajowców

Zakres kursu

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców mogą być prowadzone z językiem wykładowym angielskim lub innym, zależnie od wymagań słuchaczy, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Cel

Podstawowym celem kursu jest nauka języka polskiego ze szczególnym naciskiem na przełamanie bariery komunikacyjnej. Umożliwienie kursantowi swobodnego poruszania się w polskiej rzeczywistości oraz wykorzystywania języka polskiego w różnych sytuacjach, z którymi ma do czynienia na co dzień: w banku, na poczcie, w sklepie, w restauracji, w biurze, w kontaktach z pracownikami. Dodatkowym celem zajęć jest przybliżenie polskiego życia kulturalnego, politycznego a także polskiej historii i literatury.

Organizacja kursu

Intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie – wymierne rezultaty można zaobserwować po 60 godzinnych kursie w układzie 2 × 90 minut tygodniowo. Zajęcia mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie w dowolnie wybranych godzinach i miejscu.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy

Ładowanie...
Ładowanie...