O nas

Człowiek, który zna dwa języki, wart jest dwóch ludzi

Napoleon Bonaparte

Misja Akademosa

Naszym przesłaniem jest wspomaganie pracowników firm i instytucji w ich codziennej komunikacji z przełożonymi, partnerami i potencjalnymi klientami oraz kreowanie ich pozytywnego wizerunku językowego.

Z historii Akademosa

Centrum Oświatowe Akademos zostało założone w 1990 roku. Od tamtego czasu z usług Centrum skorzystało kilkaset korporacji, głównie z Warszawy, Łodzi, Lublina, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i Białegostoku.

akademos-portret

Centrum prowadzone jest przez absolwenta Wyższego Studium Języków Obcych (WSJO) i Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, później pracownika Zakładu Teorii Komunikacji Językowej Instytutu Lingwistyki Stosowanej i Szkoły Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentkę Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie tudzież Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. 

W październiku 2011 roku Akademos już po raz czwarty z rzędu został wyróżniony przyznawanym na trzy lata Certyfikatem Jakości “PASE” – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, zrzeszonego w międzynarodowej organizacji EAQUALS. Akademos spełnia również wszelkie wymogi Kuratorium Oświaty. Jesteśmy także upoważnieni do wystawiania certyfikatów Ministerstwa Edukacji Narodowej, poświadczających ukończenie organizowanych przez nas kursów językowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat naszych usług.

Ładowanie...
Ładowanie...