akademos

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM W WARSZAWIE ŚRÓDMIEŚCIE

akademos

Na terenie Warszawy i innych miast Polski oferujemy organizację kursów językowych w firmie klienta. Szkolenia te realizowane są według specjalnego programu nauczania, skupiającego się na wykorzystaniu umiejętności lingwistycznych w praktycznych, zawodowych sytuacjach. Program może zostać ponadto uzupełniony o dodatkowe zagadnienia, związane z konkretnymi potrzebami i obowiązkami zawodowymi uczestników zajęć. Zajęcia z języka ogólnego z elementami biznesu lub kurs języka stricte biznesowego przygotowane zostały z myślą o osobach, dla których priorytetem jest komunikacja w środowisku międzynarodowym, także w sytuacjach mniej formalnych (podtrzymywanie kontaktów towarzyskich, podróżowanie).

Dlaczego warto zorganizować kurs językowy w siedzibie firmy?

Szkolenia w siedzibie firmy są wygodną dla pracowników formą nauczania, ponieważ dzięki nim mogą oni zaoszczędzić czas na dojazdach i pogodzić harmonogram zajęć z godzinami pracy. Co więcej, długość i częstotliwość zajęć dopasowana jest do potrzeb przedsiębiorstwa, biegłości językowej uczestników oraz oczekiwanych rezultatów. Również godziny, w których mają odbywać się szkolenia oraz ich forma (indywidualne lub grupowe), są przedmiotem indywidualnych ustaleń.

akademos
akademos

Długość kursów językowych dla firm oraz intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb instytucji, poziomu biegłości językowej kursantów oraz oczekiwanych rezultatów. Zajęcia mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie, w dowolnie wybranych godzinach i miejscu. Proponujemy organizację szkoleń w Twoim biurze. Kursy językowe w firmie są wygodną dla pracowników formą nauczania, ponieważ nie muszą poświęcać czasu na dojazd do siedziby szkoły, a harmonogram zajęć jest dopasowany do ich godzin pracy.

Powyżej opisane kursy prowadzimy w wielu językach, jednak nadal najbardziej popularny jest angielski biznesowy dla firm. Dlatego też możemy poszczycić się wyjątkowo dużym doświadczeniem w prowadzeniu kursów business english, a co za tym idzie, długotrwałym zadowoleniem klientów. Zapraszamy na lekcję próbną!

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem dla Twoich pracowników kursu językowego w firmie, skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci szereg interesujących rozwiązań.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy