akademos

Czyli jak wyszkolić serce swojej firmy?

akademos

Kurs języka ogólnego z elementami biznesu lub kurs języka stricte biznesowego dedykowany jest osobom, dla których priorytetem jest komunikacja w środowisku zawodowym, także w sytuacjach mniej formalnych (podtrzymywanie kontaktów towarzyskich, podróżowanie itp.). Program kursu jest uzupełniony o dodatkowe zagadnienia związane z konkretnymi potrzebami i obowiązkami zawodowymi uczestników zajęć.

Głównym celem zajęć jest doskonalenie umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym w odniesieniu do tematów zaczerpniętych z różnych dziedzin biznesuSzczególny nacisk położony jest na poszerzanie słownictwa, dbanie o zachowanie poprawnej formy języka oraz opanowanie skutecznych technik i strategii komunikowania, niezbędnych podczas prowadzenia negocjacji, spotkań handlowych, dyskusji biznesowych, prezentacji, rozmów rekrutacyjnych itp.

Organizujemy także specjalistyczne kursy językowe dotyczące różnych dziedzin biznesu, skupiające się na pogłębianiu słownictwa biznesowego z wybranej dziedziny, na różnych poziomach zaawansowania (od poziomu A2 do B2/C1):

  • bankowość (język finansów i bankowości, księgowość, inwestycje, handel, finanse osobiste a finanse firmy itp.)
  • marketing i sprzedaż (marketing i sprzedaż, popyt i podaż, reklama, promocje, badania rynku itp)
  • obsługa Klienta (call centre, przyjmowanie zamówień,  doradztwo, skargi i zażalenia, obsługa telefoniczna, korespondencja biznesowa itp.)
  • zarządzanie zasobami ludzkimi (dział personalny – zasady funkcjonowania, rekrutacja, strategie, rozwój itp)

akademos
akademos

Długość kursów oraz intensywność zajęć jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Firmy i słuchaczy, poziomu biegłości językowej kursantów oraz oczekiwanych rezultatów. Zajęcia mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie, w dowolnie wybranych godzinach i miejscu.

Mimo, że powyżej opisane kursy prowadzimy w wielu językach, nadal najbardziej popularny jest angielski biznesowy dla firm. Dlatego też możemy pochwalić się wyjątkowo dużym doświadczeniem w prowadzeniu kursów business english, a co za tym idzie – długotrwałym zadowoleniem klientów. Zapraszamy na lekcję próbną!

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy