akademos

Język angielski dla firm w Warszawie i całym kraju

akademos

Na terenie Warszawy i innych miast Polski oferujemy organizację kursów językowych w firmie klienta. Szkolenia te realizowane są według specjalnego programu nauczania, skupiającego się na wykorzystaniu umiejętności lingwistycznych w praktycznych, zawodowych sytuacjach. Program może zostać ponadto uzupełniony o dodatkowe zagadnienia, związane z konkretnymi potrzebami i obowiązkami zawodowymi uczestników zajęć. Zajęcia z języka ogólnego z elementami biznesu lub kurs języka stricte biznesowego przygotowane zostały z myślą o osobach, dla których priorytetem jest komunikacja w środowisku międzynarodowym, także w sytuacjach mniej formalnych (podtrzymywanie kontaktów towarzyskich, podróżowanie).

Dlaczego warto zorganizować kurs językowy w siedzibie firmy?

Szkolenia w siedzibie firmy są wygodną dla pracowników formą nauczania, ponieważ dzięki nim mogą oni zaoszczędzić czas na dojazdach i pogodzić harmonogram zajęć z godzinami pracy. Co więcej, długość i częstotliwość zajęć dopasowana jest do potrzeb przedsiębiorstwa, biegłości językowej uczestników oraz oczekiwanych rezultatów. Również godziny, w których mają odbywać się szkolenia oraz ich forma (indywidualne lub grupowe), są przedmiotem indywidualnych ustaleń.

akademos
akademos

Specjalistyczne kursy językowe w firmie

W ramach kursów językowych organizowanych w firmie oferujemy specjalistyczne szkolenia dotyczące różnych dziedzin biznesu. W czasie zajęć nacisk kładziemy na naukę słownictwa stosowanego w konkretnej branży.

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm na różnych poziomach zaawansowania, od A2 do B2/C1. Kursy językowe mogą dotyczyć takich dziedzin jak:

  • bankowość (język finansów i bankowości, księgowość, inwestycje, handel, finanse osobiste a finanse firmy),
  • marketing i sprzedaż (marketing i sprzedaż, popyt i podaż, reklama, promocje, badania rynku),
  • obsługa klienta (call centre, przyjmowanie zamówień, doradztwo, skargi i zażalenia, obsługa telefoniczna, korespondencja biznesowa),
  • zarządzanie zasobami ludzkimi (dział personalny – zasady funkcjonowania, rekrutacja, strategie, rozwój).

Specjalistyczne szkolenia w firmie prowadzimy w wielu językach. Największą popularnością cieszy się język angielski biznesowy. Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem kursu językowego dla pracowników, możemy przeprowadzić lekcję próbną business english i zaproponować szereg interesujących rozwiązań w zakresie nauczania języka w firmie.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy