akademosSZKOLENIA I KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

 

 

Odpowiadając na rosnące potrzeby rynku uruchomiliśmy szeroką ofertę szkoleń językowych dla firm. Kształcimy w ich ramach osoby w różnym wieku, o różnym stopniu biegłości językowej. Tematykę zajęć dobieramy w taki sposób, aby oprócz języka ogólnego obejmowała zagadnienia związane z językiem branżowym. Możemy poszczycić się tym, iż z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM?

Nasze kursy językowe dla firm prowadzą doświadczeni lektorzy, wykorzystujący nowoczesne metody dydaktyczne. Są oni w pełni przygotowani do realizowania programów nauczania, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki. Firmom zapewniamy zarówno kursy dla pracowników, którzy muszą uczyć się języka od podstaw, jak i specjalistyczne szkolenia branżowe. Program tych drugich obejmuje m.in. naukę fachowego słownictwa oraz zwrotów, których znajomość może ułatwić uczestnikom kursu porozumiewanie się z klientami oraz współpracownikami z innych krajów. Celem nadrzędnym jest rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w międzynarodowych zespołach korporacyjnych.

SZKOLENIA DOSTOSOWANE DO POTRZEB FIRMY

Szkolenia językowe dla firm odbywają się w formie stacjonarnej i niestacjonarnej, na wszystkich, wymaganych poziomach. Niestacjonarne zajęcia, to Kursy językowe przez internet, które są dobrą opcją dla przedsiębiorstw, nieposiadających odpowiednich warunków lokalowych do organizacji kursów w swojej siedzibie. Ich popularność wzrosła niepomiernie.

Kursy językowe online cieszą się też co raz większym wzięciem wśród słuchaczy, których obowiązki wymagają częstych podróży służbowych i przekładania terminów zajęć. Niektórzy z naszych lektorów-pasjonatów zgadzają się, jeśli Klientowi na tym zależy, nawet na prowadzenie zajęć w trakcie swojego urlopu z dowolnego miejsca wypoczynku. Kursy językowe przez internet stworzyły tu niebywałe możliwości.

Nasza oferta obejmuje niemiecki i angielski dla firm, a także zajęcia z innych popularnych języków, jak np. języka francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców. Te ostatnie są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które zatrudniają obcokrajowców i chcą ułatwić im przystosowanie się do nowego środowiska.

Jeśli z myślą o swoich pracownikach szukasz zajęć z angielskiego, niemieckiego czy też innych języków, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i wybrać odpowiedni tryb nauczania.

Szczegółowa oferta naszych szkoleń językowych obejmuje:

 


Niezależnie od tego, jaki poziom zaawansowania językowego reprezentujesz, zawsze może być lepiej. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy chcą pracować nad znajomością ogólną wybranego języka obcego niezależnie od tego, czy aktualnie są na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym.

 

 


Bez doskonałej komunikacji nie ma mowy o sukcesie w biznesie. Tak więc dodaj skrzydeł swojej karierze, decydując się na językowe szkolenia biznesowe. Poznasz nie tylko słownictwo, ale również skuteczne techniki komunikacji, dzięki którym osiągniesz niejeden sukces. 


Pracujesz w mocno wyspecjalizowanej branży, która posługuje się specjalistycznym słownictwem? A może masz partnerów biznesowych w egzotycznych krajach, którzy porozumiewają się w mało popularnym języku? Znajdziemy dla Ciebie lektora, który poprowadzi niszowy kurs w wybranym języku. 


Działasz w sektorze budowlanym, ale Twoi pracownicy nie radzą sobie z językiem obcym kraju, w którym pracują? Mamy na to sposób! Dzięki naszym specjalnym kursom językowym przeznaczonym dla budownictwa nieznajomość języka nie będzie już problemem dla Twojego zespołu fachowców 


Żyjemy szybko, dużo pracujemy i często w naszym terminarzu brakuje czasu na naukę języka obcego. Rozwiązaniem tego problemu są językowe szkolenia on-line. Zaawansowane narzędzia wirtualne pozwalają na uczestnictwo w kursie bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Brak czasu już nigdy nie przeszkodzi Ci w nauce języka. 


W naszym kraju nie brakuje obcokrajowców, którzy chcą zgłębiać tajniki naszego języka, jak również kultury, historii i sztuki. I dla nich właśnie organizujemy szkolenia z języka polskiego. Nie ma znaczenia, w jakim języku ojczystym mówią słuchacze, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować kurs w każdym języku.