akademos

Szkolenia i kursy językowe dla firm w Warszawie - ŚródmieścieW odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na podnoszenie kompetencji językowych wśród pracowników przedsiębiorstw i instytucji, uruchomiliśmy szeroką ofertę szkoleń językowych dla firm. Kształcimy w ich ramach osoby w różnym wieku, o różnym stopniu biegłości językowej. Tematykę zajęć dobieramy w taki sposób, aby obejmowała zagadnienia związane z branżą, w której działa firma klienta. Możemy poszczycić się tym, iż z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji.

Dlaczego warto wybrać nasze kursy językowe dla firm?

Nasze kursy językowe dla firm prowadzą doświadczeni lektorzy, wykorzystujący nowoczesne metody edukacyjne. Są oni dzięki temu w pełni przygotowani do realizowania specjalistycznych programów nauczania, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki. Firmom zapewniamy zarówno kursy dla pracowników, którzy muszą uczyć się języka od podstaw, jak i specjalistyczne szkolenia branżowe. Program tych drugich obejmuje m.in. naukę fachowego słownictwa oraz zwrotów, których znajomość może ułatwić uczestnikom kursu porozumiewanie się z klientami oraz współpracownikami z innych krajów. Uczymy na nich nie tylko słownictwa, ale także umiejętności komunikacyjnych, niezbędnych w dyskusjach biznesowych, negocjacjach i prezentacjach.

Szkolenia dostosowane do potrzeb firmy

Nasi lektorzy mogą przygotować efektywne ekspresowe szkolenia językowe dla firm. Prowadzimy także Kursy językowe przez internet, co jest dobrą opcją dla przedsiębiorstw, nieposiadających odpowiednich warunków lokalowych do organizacji kursów w swojej siedzibie. Nasza oferta obejmuje niemiecki i angielski dla firm, a także zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców, niezależnie od języka ojczystego, jakim władają. Te ostatnie są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które zatrudniają obcokrajowców i chcą ułatwić im przystosowanie się do nowego środowiska.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji kursów dla grup pracowników reprezentujących różnorodne poziomy zaawansowania językowego. Pozwoliło na to wypracować rozwiązania, dzięki którym każdy uczestnik może skutecznie podnosić swoje kompetencje językowe, jednocześnie nie opóźniając pracy innych słuchaczy kursu.

Jeśli z myślą o swoich pracownikach szukasz zajęć z angielskiego, niemieckiego czy też innych języków, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i wybrać odpowiedni tryb nauczania.

Szczegółowa oferta naszych szkoleń językowych obejmuje:Niezależnie od tego, jaki poziom zaawansowania językowego reprezentujesz, zawsze może być lepiej. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy chcą pracować nad znajomością wybranego języka obcego niezależnie czy aktualnie są na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym.
Bez doskonałej komunikacji nie ma mowy o sukcesie w biznesie. Tak więc dodaj skrzydeł swojej karierze, decydując się na językowe szkolenia biznesowe. Poznasz nie tylko słownictwo, ale również skuteczne techniki komunikacji, dzięki którym osiągniesz niejeden sukces.

Pracujesz w mocno wyspecjalizowanej branży, która posługuje się specjalistycznym słownictwem? A może masz partnerów biznesowych w egzotycznych krajach, którzy porozumiewają się w mało popularnym języku? Znajdziemy dla Ciebie lektora, który poprowadzi niszowy kurs w wybranym języku.

Działasz w sektorze budowlanym, ale Twoi pracownicy nie radzą sobie z językiem obcym kraju, w którym pracują? Mamy na to sposób! Dzięki naszym specjalnym kursom językowym przeznaczonym dla budownictwa nieznajomość języka nie będzie już problemem dla Twojego zespołu fachowców.


Angielski prawniczy to kurs, który otwiera zupełnie nowe perspektywy działalności kancelariom w całym kraju. Sprawna komunikacja z kontrahentami, umiejętność czytania specjalistycznych tekstów prawniczych oraz rozumienie treści reprezentujących różne gałęzie prawa to przepustka do rozwoju dla każdego świadomego prawnika.Dynamicznie rozwijająca się branża IT ciągle poszukuje wykształconych fachowców z doskonałą znajomością języków obcych. Jeśli więc podążasz tą ścieżką kariery, ale czujesz, że językowo jeszcze potrzebujesz wsparcia, to zapraszamy Cię na nasz specjalistyczny kurs przeznaczony dla pracowników z branży nowych technologii.

Czasem sytuacja zmusza nas do błyskawicznej nauki języka obcego. Wtedy bez wątpienia sprawdzi się jeden z naszych językowych kursów ekspresowych. Dzięki szkoleniom Dakar i Formuła 1 Twoje kompetencje językowe rozwiną się szybciej, niż przypuszczasz. Mamy na to swoje sprawdzone sposoby.

Żyjemy szybko, dużo pracujemy i często w naszym terminarzu brakuje czasu na naukę języka obcego. Rozwiązaniem tego problemu są językowe szkolenia on-line. Zaawansowane narzędzia wirtualne pozwalają na uczestnictwo w kursie bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Brak czasu już nigdy nie przeszkodzi Ci w nauce języka.

W naszym kraju nie brakuje obcokrajowców, którzy chcą zgłębiać tajniki naszego języka, jak również kultury, historii i sztuki. I dla nich właśnie organizujemy szkolenia z języka polskiego. Nie ma znaczenia, w jakim języku ojczystym mówią słuchacze, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować kurs w każdym języku.

Do naszej codzienności należy również prowadzenie lektoratów dla studentów uczelni wyższych. Wybór języka, program zajęć oraz ich strukturę organizacyjną zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb zarówno samej uczelni, jak i studentów, którzy mają brać udział w szkoleniu językowym.