Szkolenia dla firm

Oprócz prowadzenia kursów dla osób indywidualnych i grup, w skład naszej oferty wchodzą również szkolenia dla firm z różnych branż. Dotychczas z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki szerokiej kadrze profesjonalnych lektorów mamy możliwość realizacji wielu specjalistycznych programów.

Dla firm chcących nauczyć podstaw językowych swoich pracowników, polecamy kursy ogólne. Realizujemy również szkolenia specjalistyczne z każdego języka i branży na dowolnym poziomie znajomości – uczymy na nich m.in. słownictwa i wyrażeń zawodowych. Aby ulepszyć umiejętności komunikacyjne, niezbędne do różnego rodzaju dyskusji biznesowych, negocjacji czy prezentacji, polecamy wybrać kurs biznesowy.

Prowadzimy również specjalne zajęcia dedykowane branży budowlanej, IT oraz prawniczej. Pozwolą one rozwinąć kompetencje zawodowe pracowników w tych dziedzinach i usprawnić ich komunikację językową. Ponadto, nasi lektorzy mogą przygotować efektywne szkolenia ekspresowe. Możemy też prowadzić zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Jako szkoła z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Możemy przeprowadzić nowoczesne szkolenia on-line, przydatne gdy np. pracownicy znajdują się w różnych miejscowościach. Nie straszne nam także grupy pracownicze o zróżnicowanym poziomie językowym – dzięki wypracowanym rozwiązaniom kursy te są prowadzone w taki sposób, by każdy ich uczestnik miał możliwość podniesienia swojej kompetencji językowej.

Zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia ofert i wybrania rozwiązania, które będzie najbardziej odpowiednie do potrzeb firmy i pracowników.

Szkolenia ogólne dedykowane są każdemu, kto chce poprawić swoje umiejętności posługiwania się różnymi językami. Pomagamy osobom na wszystkich stopniach zaawansowania – od amatorskiego po mistrzowski.


Umiejętność prawidłowego rozumienia partnera biznesowego jest podstawą w każdej branży. Na tym kursie nauczymy jak polepszyć porozumiewanie się w innym języku, a także jakie techniki i strategie komunikowania będą najskuteczniejsze.

Szkolenia w mało popularnych językach lub z bardzo trudnych, specjalistycznych dziedzin? Możemy wyszukać profesjonalnych lektorów, którzy będą mogli poprowadzić kursy z hermetycznych czy niszowych dziedzin w każdym języku.

Prowadzimy specjalne kursy dla osób pracujących w branży budowlanej, na których nauczamy niezbędnej zagranicą umiejętności właściwej komunikacji oraz znajomości słownictwa specjalistycznego. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki – zachęcamy do sprawdzenia.

Na kursie angielskiego prawniczego nauczymy fachowej terminologii, umiejętności komunikacji i sprawnego czytania oraz rozumienia tekstów z rozmaitych dziedzin prawa. Mamy możliwość przeprowadzenia zajęć z szerokiego zakresu tematycznego lub pojedynczych gałęzi prawnych.

Zajęcia dedykowane osobom planującym pracę lub już pracującym w branżach IT pomogą w lepszym porozumiewaniu się i komunikacji z wykorzystaniem specjalistycznego słownictwa z różnej tematyki – np. baz danych, oprogramowania, czy nawet robotyki.

Dla osób, które muszą nauczyć się sprawnej komunikacji w innym języku w szybkim czasie, polecamy kursy Dakar oraz Formuła 1. Dzięki zastosowaniu bardzo efektywnych metod, nauka języka przebiega szybko, tak samo jak wzrost umiejętności komunikacyjnych.

Nasza oferta dotyczy również edukacji za pomocą wirtualnych narzędzi. Kurs on-line może być prowadzony niemalże wszędzie tam, gdzie tylko jest dostęp do sieci internetowej. Jest to wygodna propozycja dla tych, którzy nie mogą pojawić się na zajęciach stacjonarnych.

Kurs ten może być prowadzony w języku angielskim lub innym, dopasowanym do kursantów. Oprócz nauki właściwego posługiwania się na co dzień językiem polskim, zajęcia przybliżą uczestnikom także polską kulturę, sztukę oraz historię.

Mamy możliwość poprowadzenia lektoratów na uczelniach wyższych dla studentów. Oferta dotyczy dowolnego języka. Organizację zajęć oraz program ich prowadzenia dostosowujemy do potrzeb studentów i wymagań uczelni.


 

Ładowanie...
Ładowanie...