Szkolenia dla firm

Oprócz prowadzenia kursów dla osób indywidualnych i grup, w skład naszej oferty wchodzą również szkolenia dla firm z różnych branż. Dotychczas z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki szerokiej kadrze profesjonalnych lektorów mamy możliwość realizacji wielu specjalistycznych programów.

Dla firm chcących nauczyć podstaw językowych swoich pracowników, polecamy kursy ogólne. Realizujemy również szkolenia specjalistyczne z każdego języka i branży na dowolnym poziomie znajomości – uczymy na nich m.in. słownictwa i wyrażeń zawodowych. Aby ulepszyć umiejętności komunikacyjne, niezbędne do różnego rodzaju dyskusji biznesowych, negocjacji czy prezentacji, polecamy wybrać kurs biznesowy.

Prowadzimy również specjalne zajęcia dedykowane branży budowlanej, IT oraz prawniczej. Pozwolą one rozwinąć kompetencje zawodowe pracowników w tych dziedzinach i usprawnić ich komunikację językową. Ponadto, nasi lektorzy mogą przygotować efektywne szkolenia ekspresowe. Możemy też prowadzić zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Jako szkoła z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Możemy przeprowadzić nowoczesne szkolenia on-line, przydatne gdy np. pracownicy znajdują się w różnych miejscowościach. Nie straszne nam także grupy pracownicze o zróżnicowanym poziomie językowym – dzięki wypracowanym rozwiązaniom kursy te są prowadzone w taki sposób, by każdy ich uczestnik miał możliwość podniesienia swojej kompetencji językowej.

Zachęcamy do szczegółowego sprawdzenia ofert i wybrania rozwiązania, które będzie najbardziej odpowiednie do potrzeb firmy i pracowników.

Na nasze kursy zapraszamy pracowników o różnych stopniach znajomości języka. Na szkoleniach ogólnych pomożemy m.in. zwiększyć zasoby słownictwa czy polepszyć zdolności komunikacyjne i usprawnić czytanie oraz słuchanie ze zrozumieniem.

Szkolenie z zakresu języka obcego biznesowego skierowane jest do osób, które chcą zwiększyć swoją umiejętność komunikacji w środowisku zawodowym. Organizujemy zajęcia z różnych dziedzin – m.in. marketingu, zarządzania, obsługi klienta czy bankowości.

Dla pracowników z wielu różnych branż przygotowaliśmy specjalną możliwość poszerzenia i przeniesienia swojej wiedzy zawodowej na dowolnie wybrany język. Jest to szczególnie przydatne szkolenie dla firm, które rozszerzają działalność na światowe rynki.

Specjalnie dla przedsiębiorstw budowlanych została przygotowana ta oferta kursów. Na zajęciach pracownicy zostaną przeszkoleni m.in. z zawodowego słownictwa z zakresu nazw urządzeń, opisywania projektów czy materiałów budowlanych.

Zakres tematyczny jakiego dotyczą oferowane szkolenia dla pracowników sektora prawniczego jest bardzo szeroki – od prawa międzynarodowego, po kodeks karny, cywilny czy pracy. Jest to świetna propozycja dla kancelarii, które chcą rozszerzyć działalność na inne kraje.

Branża IT jest bodaj najprężniej rozwijającą się na rynku – warto więc stale poszerzać i rozwijać swoje umiejętności, by za nią nadążyć. Zakres tematyczny kursu, który przygotowaliśmy, dotyczy m.in. robotyki, ochrony danych oraz oprogramowania specjalistycznego.

Bardzo efektywne i szybkie kursy Dakar oraz Formuła 1 są przygotowywane dla osób, którzy wymagają natychmiastowego szkolenia z branżowych zagadnień w różnych językach. Kurs jest bardzo intensywny i może doprowadzić do świetnych rezultatów w krótkim czasie.

Gdy pracownicy są rozproszeni po kraju czy świecie lub nie ma możliwości dojeżdżania na miejsce ich pracy, świetnym rozwiązaniem będzie szkolenie On-Line. Jest to w pełni efektywny kurs, przebiegający w dwóch formach nauki – samodzielnej i grupowej.

Gdy chcesz by zagraniczni pracownicy w dobrym stopniu opanowali komunikację w języku polskim – ten kurs będzie idealnym wyborem. Zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim lub innym, np. rodzimym dla pracowników.

Prowadzimy profesjonalne lektoraty w szkołach wyższych nie tylko dla studentów, ale również dla pracowników. Rozszerzanie kwalifikacji i zwiększenie kompetencji to tylko niektóre plusy, które wynikają z tego programu.

Ładowanie...
Ładowanie...