akademos

Szkolenia językowe dla firm – bogata oferta zajęćOd wielu lat z powodzeniem nauczamy języków obcych słuchaczy w różnym wieku i o różnym stopniu biegłości językowej. Nasza szkoła z siedzibą w Warszawie to profesjonalni lektorzy, nowoczesne metody kształcenia, a także możliwość wyboru trybu nauki, który najbardziej Ci odpowiada. Ale to nie wszystko. Zdając sobie sprawę z dużego zapotrzebowania na podnoszenie kompetencji językowych wśród pracowników przedsiębiorstw i instytucji, uruchomiliśmy szeroką ofertę szkoleń językowych dla firm. Kształcimy osoby reprezentujące różne gałęzie nowoczesnej gospodarki. Dopasowujemy program do konkretnych potrzeb naszych słuchaczy, starając się nasycić go wiedzą, która ułatwi im porozumiewanie się z klientami czy współpracownikami z innych krajów. Obecny rynek pracy jest międzynarodowy, a kontakty z obcokrajowcami w wielu branżach to codzienność, dlatego język angielski dla firm to jeden z najczęściej wybieranych kursów. Możemy poszczycić się tym, iż z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji.

Angielski dla firm – szkolenia dla Twoich pracowników

Doświadczona kadra lektorów umożliwia nam realizowanie specjalistycznych programów nauczania, które skutecznie zaspokajają potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw.
Jeśli Twoi pracownicy wymagają nauczania języka od podstaw, to idealnym rozwiązaniem będzie kurs angielskiego lub niemieckiego dla firm. Jeśli zaś zależy Ci na specjalistycznych szkoleniach językowych, podczas których uczestnicy poznają fachowe słownictwo oraz zwroty wykorzystywane w konkretnej branży to również je znajdziesz w naszej kompleksowej ofercie. Mamy dedykowane szkolenia branżowe przeznaczone dla pracowników sektora budowlanego, prawników oraz pracowników z dynamicznie rozwijającej się branży IT.

A to nie wszystko!

Umiejętności komunikacyjnych, niezbędnych w dyskusjach biznesowych, negocjacjach i prezentacjach skutecznie nauczysz się na kursach biznesowych. Angielski dla firm i inne szkolenia językowe są skonstruowane z uwzględnieniem potrzeb pracowników przedsiębiorstw i instytucji. Nasi lektorzy mogą również przygotować efektywne ekspresowe szkolenia językowe dla firm. Prowadzimy też zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców niezależnie od języka ojczystego, jakim władają.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie dostosować się do każdych okoliczności. Prowadzimy nowoczesne szkolenia on-line idealne w przypadku gdy pracownicy znajdują się w różnych częściach kraju lub świata. Bez najmniejszych problemów szkolimy grupy pracowników reprezentujących różnorodne poziomy zaawansowania językowego. Dysponujemy w tym celu sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki którym każdy uczestnik może skutecznie podnosić posiadane kompetencje językowe, jednocześnie nie opóźniając ani nie przyspieszając pracy innych słuchaczy kursu.

Jeśli szukasz skutecznego niemieckiego dla firm lub szkoleń z innych języków, skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i wybrać tryb, który najlepiej sprawdzi się w przypadku Twoich pracowników.

Szczegółowa oferta naszych szkoleń językowych obejmuje:Niezależnie od tego, jaki poziom zaawansowania językowego reprezentujesz, zawsze może być lepiej. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy chcą pracować nad znajomością wybranego języka obcego niezależnie czy aktualnie są na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym.
Bez doskonałej komunikacji nie ma mowy o sukcesie w biznesie. Tak więc dodaj skrzydeł swojej karierze, decydując się na językowe szkolenia biznesowe. Poznasz nie tylko słownictwo, ale również skuteczne techniki komunikacji, dzięki którym osiągniesz niejeden sukces.

Pracujesz w mocno wyspecjalizowanej branży, która posługuje się specjalistycznym słownictwem? A może masz partnerów biznesowych w egzotycznych krajach, którzy porozumiewają się w mało popularnym języku? Znajdziemy dla Ciebie lektora, który poprowadzi niszowy kurs w wybranym języku.

Działasz w sektorze budowlanym, ale Twoi pracownicy nie radzą sobie z językiem obcym kraju, w którym pracują? Mamy na to sposób! Dzięki naszym specjalnym kursom językowym przeznaczonym dla budownictwa nieznajomość języka nie będzie już problemem dla Twojego zespołu fachowców.


Angielski prawniczy to kurs, który otwiera zupełnie nowe perspektywy działalności kancelariom w całym kraju. Sprawna komunikacja z kontrahentami, umiejętność czytania specjalistycznych tekstów prawniczych oraz rozumienie treści reprezentujących różne gałęzie prawa to przepustka do rozwoju dla każdego świadomego prawnika.Dynamicznie rozwijająca się branża IT ciągle poszukuje wykształconych fachowców z doskonałą znajomością języków obcych. Jeśli więc podążasz tą ścieżką kariery, ale czujesz, że językowo jeszcze potrzebujesz wsparcia, to zapraszamy Cię na nasz specjalistyczny kurs przeznaczony dla pracowników z branży nowych technologii.

Czasem sytuacja zmusza nas do błyskawicznej nauki języka obcego. Wtedy bez wątpienia sprawdzi się jeden z naszych językowych kursów ekspresowych. Dzięki szkoleniom Dakar i Formuła 1 Twoje kompetencje językowe rozwiną się szybciej, niż przypuszczasz. Mamy na to swoje sprawdzone sposoby.

Żyjemy szybko, dużo pracujemy i często w naszym terminarzu brakuje czasu na naukę języka obcego. Rozwiązaniem tego problemu są językowe szkolenia on-line. Zaawansowane narzędzia wirtualne pozwalają na uczestnictwo w kursie bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Brak czasu już nigdy nie przeszkodzi Ci w nauce języka.

W naszym kraju nie brakuje obcokrajowców, którzy chcą zgłębiać tajniki naszego języka, jak również kultury, historii i sztuki. I dla nich właśnie organizujemy szkolenia z języka polskiego. Nie ma znaczenia, w jakim języku ojczystym mówią słuchacze, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować kurs w każdym języku.

Do naszej codzienności należy również prowadzenie lektoratów dla studentów uczelni wyższych. Wybór języka, program zajęć oraz ich strukturę organizacyjną zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb zarówno samej uczelni, jak i studentów, którzy mają brać udział w szkoleniu językowym.