akademos

Szkolenia dla firmProwadzimy indywidualne oraz grupowe szkolenia językowe jednakże to tylko część naszej działalności. Od wielu lat z powodzeniem nauczamy również pracowników firm reprezentujących różne gałęzie nowoczesnej gospodarki. Możemy poszczycić się tym iż z naszych usług skorzystało ponad 300 rozmaitych przedsiębiorstw i instytucji.

Doświadczona kadra lektorów umożliwia nam realizowanie specjalistycznych programów nauczania, które skutecznie zaspokajają potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw.
Jeśli Twoi pracownicy wymagają nauczania języka od podstaw, to idealnym rozwiązaniem będą ogólne kursy językowe. Jeśli zaś zależy Ci na szkoleniach specjalistycznych, podczas których uczestnicy poznają fachowe słownictwo oraz zwroty wykorzystywane w konkretnej branży to również je znajdziesz w naszej kompleksowej ofercie. Mamy dedykowane szkolenia branżowe przeznaczone dla pracowników sektora budowlanego, prawników oraz pracowników z dynamicznie rozwijającej się branży IT.

A to nie wszystko!

Umiejętności komunikacyjnych, niezbędnych w dyskusjach biznesowych, negocjacjach i prezentacjach skutecznie nauczysz się na kursach biznesowych. Nasi lektorzy mogą również przygotować efektywne szkolenia ekspresowe. Prowadzimy też zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców niezależnie od języka ojczystego, jakim władają.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie dostosować się do każdych okoliczności. Prowadzimy nowoczesne szkolenia on-line idealne w przypadku gdy pracownicy znajdują się w różnych częściach kraju lub świata. Bez najmniejszych problemów szkolimy grupy pracowników reprezentujących różnorodne poziomy zaawansowania językowego. Dysponujemy w tym celu sprawdzonymi rozwiązaniami, dzięki którym każdy uczestnik może skutecznie podnosić posiadane kompetencje językowe, jednocześnie nie opóźniając ani nie przyspieszając pracy innych słuchaczy kursu.

Szczegółowa oferta naszych szkoleń językowych obejmuje:Niezależnie od tego, jaki poziom zaawansowania językowego reprezentujesz, zawsze może być lepiej. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy chcą pracować nad znajomością wybranego języka obcego niezależnie czy aktualnie są na poziomie podstawowym, czy zaawansowanym.
Bez doskonałej komunikacji nie ma mowy o sukcesie w biznesie. Tak więc dodaj skrzydeł swojej karierze, decydując się na językowe szkolenia biznesowe. Poznasz nie tylko słownictwo, ale również skuteczne techniki komunikacji, dzięki którym osiągniesz niejeden sukces.

Pracujesz w mocno wyspecjalizowanej branży, która posługuje się specjalistycznym słownictwem? A może masz partnerów biznesowych w egzotycznych krajach, którzy porozumiewają się w mało popularnym języku? Znajdziemy dla Ciebie lektora, który poprowadzi niszowy kurs w wybranym języku.

Działasz w sektorze budowlanym, ale Twoi pracownicy nie radzą sobie z językiem obcym kraju, w którym pracują? Mamy na to sposób! Dzięki naszym specjalnym kursom językowym przeznaczonym dla budownictwa nieznajomość języka nie będzie już problemem dla Twojego zespołu fachowców.


Angielski prawniczy to kurs, który otwiera zupełnie nowe perspektywy działalności kancelariom w całym kraju. Sprawna komunikacja z kontrahentami, umiejętność czytania specjalistycznych tekstów prawniczych oraz rozumienie treści reprezentujących różne gałęzie prawa to przepustka do rozwoju dla każdego świadomego prawnika.Dynamicznie rozwijająca się branża IT ciągle poszukuje wykształconych fachowców z doskonałą znajomością języków obcych. Jeśli więc podążasz tą ścieżką kariery, ale czujesz, że językowo jeszcze potrzebujesz wsparcia, to zapraszamy Cię na nasz specjalistyczny kurs przeznaczony dla pracowników z branży nowych technologii.

Czasem sytuacja zmusza nas do błyskawicznej nauki języka obcego. Wtedy bez wątpienia sprawdzi się jeden z naszych językowych kursów ekspresowych. Dzięki szkoleniom Dakar i Formuła 1 Twoje kompetencje językowe rozwiną się szybciej, niż przypuszczasz. Mamy na to swoje sprawdzone sposoby.

Żyjemy szybko, dużo pracujemy i często w naszym terminarzu brakuje czasu na naukę języka obcego. Rozwiązaniem tego problemu są językowe szkolenia on-line. Zaawansowane narzędzia wirtualne pozwalają na uczestnictwo w kursie bez konieczności fizycznej obecności na zajęciach. Brak czasu już nigdy nie przeszkodzi Ci w nauce języka.

W naszym kraju nie brakuje obcokrajowców, którzy chcą zgłębiać tajniki naszego języka, jak również kultury, historii i sztuki. I dla nich właśnie organizujemy szkolenia z języka polskiego. Nie ma znaczenia, w jakim języku ojczystym mówią słuchacze, ponieważ jesteśmy w stanie zorganizować kurs w każdym języku.

Do naszej codzienności należy również prowadzenie lektoratów dla studentów uczelni wyższych. Wybór języka, program zajęć oraz ich strukturę organizacyjną zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb zarówno samej uczelni, jak i studentów, którzy mają brać udział w szkoleniu językowym.