akademos

akademos Malta

ACE English

Lokalizacja: Malta

 

Nie bez powodu Malta jest jednym z ulubionych miejsc osób z całego świata chcących uczyć się angielskiego. W żadnym innym miejscu nie można uczyć się tego języka w tak przyjemnym klimacie śródziemnomorskim.

Wyjazd ten to świetna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, połączona z praktyczną nauki języka obcego. Warto wiedzieć, że pozytywne emocje mają silny wpływ na zapamiętywanie informacji. Słoneczna pogoda i piękne, maltańskie krajobrazy będą wpływały na dobre samopoczucie, co może prowadzić do skuteczniejszego przyswajania materiałów z kursów.

Wyspa oferuje turystom wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Malownicze miasto St. Julian’s, gdzie znajduje się szkoła językowa, jest położone na wschodnim wybrzeżu wyspy. Dawna wioska rybacka obecnie jest idyllicznym miastem, w którym możesz uczyć się angielskiego w przyjemnej atmosferze. Po zajęciach można doskonale zrelaksować się przechadzając się po plaży czy odwiedzając wspaniałe atrakcje turystyczne.

Jeżeli zastanawiasz się nad nauką języka angielskiego za granicą, chcąc skutecznie nauczyć się nowego języka i przeżyć świetną przygodę – wybierz wyjazd na Maltę.

Kurs standardowy (20 godzin/tydzień) 2 tygodnie: od 4 432 PLN

Kurs biznesowy (20 godzin/tydzień) 2 tygodnie: od 5 818 PLN