akademos

akademos Cambridge

Lokalizacja: Cambridge

Pięćdziesiąt mil na północ od Londynu, pośród zielonej okolicy, leży sławny ośrodek uniwersytecki Cambridge, który od lat jest w czołówce najlepszych uczelni na świecie. Atmosfera miasta jest kształtowana zarówno przez wystawną, dostojną architekturę uniwersytetów, jak i studiujących tam pełnych życia i energii studentów.

Na uroczej starówce co krok napotyka się szacowne średniowieczne zabudowania uniwersytetu, gotyckie kościoły i bogato zdobione kamienice. Wzdłuż wąskich, krętych uliczek, którymi przeciskają się studenci na rowerach, znaleźć można mnóstwo kawiarni, pubów, księgarni i restauracji tętniących życiem i śpiewem do późnych godzin nocnych. Przejażdżka łodzią jest doskonałym sposobem przyjrzenia się z bliska pięknym mostom, które wraz z rzeką Cam dały nazwę miastu.

Kurs ten będzie doskonałym pomysłem dla osób pragnących poznać anglosaską kulturę i spotkać interesujących ludzi skupionych wokół drugiego najstarszego w Anglii uniwersytetu. Wokół Cambridge skupionych jest wiele firm i start-upów technologicznych, z którymi będzie można nawiązać kontakt. Przyjemna, wesoła atmosfera miasta sprzyja efektywnej nauce języka obcego i poprawie umiejętności komunikacyjnych.

Kurs ten może być świetnym pomostem do międzynarodowej, owocnej kariery. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Kurs standardowy (20 godzin/tydzień) 2 tygodnie: od 4 592 PLN