akademos

akademos Brighton

Lokalizacja: Brighton

Nadmorski kurort na południu Anglii oferuje wspaniałą atmosferę i nowoczesny styl życia. To uniwersyteckie miasto pełne jest studentów z różnych krajów. Mieści około 290,000 mieszkańców, jest miastem wielokulturowym i jego młodzi obywatele tworzą przyjazną, kosmopolityczną atmosferę. Na jego terenie mieści się wiele klimatycznych kawiarni i pubów, a znane i piękne molo Palace Pier o długości 512 metrów jest bardzo popularnym miejscem wśród mieszkańców i turystów. Szereg rozmaitych atrakcji nie pozwoli na odczuwanie monotonii.

Ta oferta wyjazdu może się więc okazać doskonałym wyborem dla młodych ludzi, którzy pragną podszkolić swoje umiejętności językowe, komunikacyjne i interpersonalne. Wyjazd pozwoli na naukę w pięknych i spokojnych okolicach, połączoną z relaksem oraz dobrą zabawą po zajęciach. Jest to również świetna okazja na poznanie wielu młodych, ciekawych ludzi.

W cenie kursu znajduje się zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym wraz z wyżywieniem typu HB. Każde zajęcia trwają standardowo 45 minut, a maksymalna wielkość grupy wynosi 15 osób. Koszty transferu z i na lotnisko są ustalane indywidualnie.

Kurs standardowy (20 godzin/tydzień) 2 tygodnie: od 4 592 PLN

Kurs biznesowy (20 godzin/tydzień) 2 tygodnie: od 6 664 PLN