akademos

akademos Boston

OISE

Lokalizacja: Boston

Boston – historyczne miasto, gdzie znajduje się szkoła językowa, jest położone na północno-wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Jest to portowa metropolia, w której tradycja miesza się ze współczesnością. Ponadto Boston to centrum nauki i biznesu oraz rozrywki i życia nocnego, dlatego po zajęciach angielskiego nie można narzekać na nudę. Jest to również miejscowość najbardziej utytułowanego zespołu koszykarskiego Boston Celtics oraz jednej z najlepszych orkiestr na świecie. Ponadto, znajduje się w nim szereg rozmaitych galerii i muzeów. Miasto pozwala odpowiednio zrelaksować się po zajęciach i ułatwia poznanie zróżnicowanej, amerykańskiej kultury.

Szkoła językowa OISE Boston położona jest w samym sercu Back Bay – miejscu, gdzie znajduje się mnóstwo modnych butików i kawiarni. W odległości krótkiego spaceru od szkoły mieści się również dzielnica biznesowa i teatralna, a także Chinatown. Szkoła OISE ulokowała się w nowoczesnym i eleganckim budynku, a lobby w stylu Art Deco jest jej znakiem rozpoznawczym. Ze względu na swoje biznesowe położenie, OISE Boston przykłada bardzo dużą wagę do sukcesu zawodowego. Zajęcia tam prowadzone nauczą właściwej oraz skutecznej komunikacji, rozmaitych strategii przydatnych w biznesie oraz praktycznych technik, które sprawdzą się w dyskusjach zawodowych, spotkaniach czy negocjacjach.

Bostońska szkoła językowa kładzie nacisk na osiągnięcia w nauce języka angielskiego, więc jest świetną lokalizacją na kurs wyjazdowy dla firm z różnych branż.

Kurs standardowy (30 godzin/tydzień) 2 tygodnie z zakwaterowaniem u rodziny: od 7870 USD


W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz cennikiem, zapraszamy do kontaktu: Oferta na kurs wyjazdowy. Z przyjemnością zorganizujemy wyjazd językowy w dowolną lokalizację wybraną przez Klienta.