akademos
akademos

Wyjazdy

Wyjazdy są świetnym sposobem nauki języków. Łączą w sobie wiele cech, które pozwalają osiągnąć wyśmienite wyniki w krótkim czasie. Zmiana otoczenia, możliwość pełnego skupienia na kształceniu, połączenie nauki z relaksem, odpowiednie, pozytywne nastawienie czy pełne zanurzenie w języku i obcowanie z nim to tylko niektóre z zalet naszych wyjazdów językowych.

Jest to idealne rozwiązanie dla managerów wysokiego szczebla, członków zarządu i dyrektorów, czy dla osób prywatnych, potrzebujących szybko podnieść swoje kompetencje językowe oraz pewność w porozumiewaniu się. Nauka odbywa się pod opieką jednej z naszych partnerskich szkół w wielu miastach na całym świecie.

Do zaoferowania mamy możliwość przeprowadzenia kursów wyjazdowych w miastach takich jak:

  • Londyn – zajęcia przeprowadzane są w jednej z dwóch szkół językowych: Central School of English lub East London School of English. Szkoleń podejmują się wykwalifikowani lektorzy natywni, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z obcokrajowcami.
  • Brighton – pełne studentów Brighton jest świetnym pomysłem na kurs dla młodych osób, którzy pragną podszkolić umiejętności językowe oraz komunikację, a także polepszyć zdolności interpersonalne – pomoże w tym bardzo dużo okolicznych kawiarni i pubów.
  • Devon – nauka w znanej szkole Sprachcaffe w mieście Exmouth jest popularnym wyborem wielu osób. Poszerzaniu umiejętności językowych sprzyja relaksujący i piękny nadmorski klimat, a szereg atrakcji pozwoli aktywnie spędzać czas wolny.
  • Cambridge – miasto z bogatą historią i jednym z lepszych na świecie uniwersytetów, wokół którego zebrało się wiele nowoczesnych firm, jest doskonałym miejscem na efektywną naukę języka. To również wspaniała możliwość nawiązania kontaktów, które mogą okazać się przydatne w pracy zawodowej.
  • Boston – kursy prowadzone w jednym z ciekawszych miast Stanów Zjednoczonych, mają na celu odpowiedni rozwój, który będzie prowadził do sukcesów zawodowych. Te praktyczne i efektywne zajęcia są szczególnie polecane dla pracowników firm z różnych branż.
  • Malta – łączenie przyjemnego z pożytecznym daje zdumiewające rezultaty. Dobre samopoczucie fantastycznie wpływa na umiejętność zapamiętywania, a trudno czuć się źle w pobliżu pięknych plaż i wielu atrakcji. Na Malcie niemalże zawsze świeci słońce, co zachęca zarówno do zwiedzania, jak i do nauki.
  • Zachęcamy do wybrania jednego z oferowanych kursów wyjazdowych – razem z nami przeżyjesz przygodę i skutecznie opanujesz nowe umiejętności językowe i komunikacyjne.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy