akademos
akademos

Tłumaczenia

Głównym kierunkiem Centrum Językowego Akademos jest organizowanie i prowadzenie językowych kursów dydaktycznych. Do naszych usług należy także profesjonalne tłumaczenie rozmaitych tekstów. Podejmujemy się pojedynczych zleceń, jak i jesteśmy otwarci na stałą współpracę. Mamy możliwość wykonania przekładów na wiele różnych języków – zarówno popularnych, jak i tych mniej znanych.

Oprócz klasycznych przekładów pisemnych, podejmujemy się także przekładów ustnych. Jest to szczególnie przydatne na dużych uroczystościach, gdy osoba mówiąca posługuje się językiem nieznanym przez słuchaczy. Mamy również możliwość wykonania tłumaczeń specjalistycznych, z fachowym językiem, używanym w wielu różnych branżach.

 

Ponadto, podejmujemy się przekładów treści ofertowych znajdujących się na stronach internetowych na inne języki, w celu rozszerzenia działalności danego przedsiębiorstwa na inne kraje. Nasi tłumacze dokonują również streszczeń i abstraktów oraz wykonują korekty pism polskich lub napisanych w innym języku pod kątem ortograficznym oraz stylistycznym.

Korzystamy z usług doświadczonego i profesjonalnego zespołu, którzy mogą pochwalić się wieloma przekładami. Są to ludzie wykwalifikowani i wykształceni, którzy ukończyli odpowiednie filologie lub kierunki ze specjalizacją tłumaczeniową. Mamy również kontakt z lektorami natywnymi, którzy od wielu lat znajdują się w Polsce i w bardzo dobrym stopniu opanowali nasz język.

Aby mieć pewność, że przekład będzie możliwie najlepszy, sprawdzamy naszych tłumaczy pod kątem: rzetelności, kompetencji językowej, dokładności oraz znajomości branży – podejmujemy współpracę jedynie z osobami spełniającymi te ścisłe kryteria.

Korzystając z naszych usług tłumaczeniowych zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość – o czym świadczy wydawana przez nas gwarancja poufności.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty profesjonalnych przekładów.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy