akademos
akademos

Lektoraty w szkołach wyższych

Akademos jest gotów zorganizować i poprowadzić lektoraty dowolnego języka dla studentów szkół wyższych.

Uwzględniając w pełni potrzeby danej szkoły wyższej i oczekiwania odnośnie merytorycznej i organizacyjnej jakości usługi jesteśmy w stanie przedstawić szczegółową propozycję dotyczącą programu, doboru lektorów i materiałów, sposobu sprawowania pieczy nad całością i współpracy z osobami reprezentującymi uczelnię w kwestiach dydaktycznych.

Na zajęcia przygotowujemy autorskie, skuteczne metody nauczania. Przed rozpoczęciem lekcji, możemy wykonać specjalną analizę umiejętności, dzięki której opracowujemy właściwy plan pracy, który doprowadzi do najlepszych rezultatów. Szczególną wagę przywiązujemy do nauki poprawnej i precyzyjnej komunikacji. Korzystamy z rozmaitych materiałów dydaktycznych, które wzbogacają zajęcia i pozwalają w prosty oraz naturalny sposób przedstawić studentom nawet bardzo zawiłe aspekty języka.

Dobieramy jedynie najlepszych lektorów, którzy, oprócz wysokich kwalifikacji, odznaczają się także bardzo profesjonalnym i dydaktycznym podejściem. Starają się oni, by studenci jak najszybciej i najlepiej opanowali właściwe umiejętności i osiągnęli swoje cele, motywując do nauki oraz ulepszając ich zdolności komunikacji, niwelując bariery mówienia.

Posiadamy już doświadczenie we współpracy z uczelniami, a konkretnie Uniwersytetem Medycznym, w zakresie lektoratów dla pracowników, oraz dwoma innymi szkołami wyższymi na terenie Warszawy, w zakresie lektoratów dla studentów.

Zazwyczaj proponujemy elastyczne rozwiązania organizacyjne, w pełni dostosowane do potrzeb wynikających z polityki szkoły wyższej zlecającej kursy, przyjętych przez nią założeń szkoleniowych, ustalonych celów zajęć a także oczekiwań dotyczących języka specjalistycznego i formy sprawozdawczości.

Oferowane przez nas lektoraty w szkołach wyższych są przeprowadzane przez profesjonalistów, w oparciu o najlepsze i najskuteczniejsze metody. Zachęcamy do kontaktu z nami – przedstawimy wszelkie szczegóły dotyczące oferty oraz referencje wydane przez różne instytucje.

Więcej szczegółów oraz referencje  przedstawimy chętnie podczas spotkania prezentacyjnego.

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy