akademos
akademos

Intensywny kurs angielskiego online – angielski przez internet w Warszawie

Kurs Dakar

akademos

Nauka języka obcego to trudny i złożony proces. Bardzo ważna jest systematyczność i regularna praca. Aby osiągnąć oczekiwane wyniki potrzebny jest czas.

Niektórzy chwalą się, że nauczą nas języka w 2 tygodnie; inni, że zrobią to 8 razy szybciej. Tylko patrzeć, jak padną kolejne rekordy.

Patrząc realistycznie, ponadprzeciętne rezultaty można uzyskać w dwojaki sposób: zwiększając radykalnie intensywność kursu lub stosując najefektywniejsze metody, opierające się zawsze na ugruntowanej wiedzy akademickiej.

„Dakar” to nowy kurs, adresowany do tych, którym zależy na szybkich postępach i jakości, bez konieczności radykalnego zwiększania godzin nauki (2×2 lub 3×2 w tygodniu). Zasadza się on na TQM (Total Quality Method) – metodzie wykorzystującej najbardziej efektywne techniki nauczania, sprawdzone na przestrzeni kilkudziesięciu lat działania Akademosa i jego twórcy. Od słuchaczy oczekujemy jedynie: silnej motywacji, systematyczności, wytrwałości, wiary we własne możliwości i obdarzenia nas zaufaniem. Na efekty nie trzeba będzie czekać długo.
Dakar to jakość bez kompromisów.

Kurs Formuła 1

Kurs „Formuła 1” to właściwie kurs „Dakar”, z dużą intensywnością zajęć, dzięki której istnieje możliwość opanowania języka nawet w ciągu 3-4 miesięcy (od zera do poziomu B1 – ok. 500 (!) godzin zajęć).

Intensywność kursu zależy oczywiście od tego, ile godzin zajęć tygodniowo słuchacz może przeznaczyć na naukę. Bardzo intensywne kursy mogą i w zasadzie powinny być prowadzone w miejscach odosobnionych, z dala od pracy, tak, by osoba zaangażowana w proces nie była niepotrzebnie rozpraszana.

Akademos może udostępnić również jedną ze swoich sal na Starym Bemowie. Miejsce to nadaje się doskonale do prowadzenia takich zajęć ze względu na swoje położenie w bardzo cichym miejscu dzielnicy.

Połączenie takich kursów z umiarkowaną rekreacją sprzyja osiąganiu bardzo wysokiej efektywności. Gdyby do tego pakietu dodać jeszcze kurs wyjazdowy, również z możliwością rekreacji, wówczas można oczekiwać fantastycznych rezultatów.

Zagraniczne szkoły językowe oferują jeszcze, po zakończeniu kursu, zajęcia indywidualne poprzez komunikator Skype. W ten sposób można świetnie ugruntować nabyte w trakcie kursu umiejętności.

Proponowana przez nas intensywność zajęć to:

  • 5 dni w tygodniu po 8 godzin lekcyjnych – w sumie 40 godzin;
  • 2 tygodnie po 8 godz. lekcyjnych dziennie – w sumie 80 godzin.

Kursy o tej częstotliwości cieszą się niezmiennie największym powodzeniem. Istnieje, rzecz jasna, możliwość łączenia kursu Dakar z kursem Formuła 1. Wszystko zależy bowiem od możliwości i potrzeb Klienta.

akademos

Najważniejsze są potrzeby Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli je poznać i przedstawić ofertę specjalnie dla Ciebie.
Porozmawiajmy