akademos Językami zajmujemy się od lat 43 Jakość wymaga czasu Angielski, francuski, hiszpański, włoski i inne języki Szkolimy w firmach od lat 33

Szkolenia i kursy językowe dla firm

Centrum Akademos zaprasza na profesjonalne szkolenia i kursy angielskiego dla firm. Zachęcamy przede wszystkim osoby chcące poszerzyć swoje kompetencje komunikacyjne oraz zwiększyć swoją szansę na rynku pracy.

Nasza szkoła językowa działa w Warszawie, ale uczymy naszych Klientów na terenie całego kraju.

Organizujemy kursy językowe dla firm na różnych poziomach zaawansowania, od zera do C2. Oferujemy duży wybór szkoleń specjalistycznych, w tym język angielski dla firm z branży prawniczej, budowlanej czy informatycznej. Jednak najbardziej popularną specjalnością pozostaje oczywiście angielski biznesowy (business English). Stawiamy na efektywne i szybkie nauczanie z uwzględnieniem najnowszych metod podnoszących kompetencje zawodowe.

W naszej szkole przeprowadzamy zajęcia dla kadry menadżerskiej i pracowników na różnych stanowiskach wymagających bezwzględnie sprawnego komunikowania się w sprawach zawodowych z obcokrajowcami.

Nasze ogólne kursy językowe dla firm obejmują nie tylko angielski, ale również takie języki jak:

• polski
  • niemiecki
  • francuski
  • hiszpański
  • portugalski
  • włoski
  • norweski
  • niderlandzki
  • rosyjski
  • inne

Zajęcia prowadzimy zazwyczaj w siedzibie Klienta.

W ofercie Centrum Akademos znajdą Państwo także kursy ekspresowe, które pozwolą na szybsze niż w kursach standardowych opanowanie umiejętności językowych. W naszej szkole prowadzimy również szkolenia on-line. Każdy uczestnik kursu uzyska stosowny certyfikat, poświadczający o opanowaniu języka w przyjętej na świecie skali od A1 do C2.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się zakresem naszych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość kształcenia w przystępnej cenie, z pomocą doświadczonych i przyjaznych lingwistów.

Zachęcamy również do lektury naszego Newslettera oraz korzystania – w razie potrzeby – z polecanego Oxfordzkiego słownika online.