O SZKOLE JĘZYKOWEJ AKADEMOS W WARSZAWIE

Człowiek, który zna dwa języki, wart jest dwóch ludzi

Napoleon Bonaparte

Misja Akademosa

Nasza szkoła językowa chce wspomagać pracowników firm i instytucji w ich codziennej komunikacji prowadzonej w językach obcych zarówno z przełożonymi, kontrahentami, jak i potencjalnymi klientami.

Z historii Akademosa

Centrum Oświatowe Akademos zostało założone w 1990 roku. Od tamtego czasu z naszych usług skorzystało kilkaset korporacji, głównie z Warszawy, Łodzi, Lublina, Krakowa, Katowic, Opola, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta i Białegostoku.

Szkoła prowadzona jest przez absolwenta Wyższego Studium Języków Obcych (WSJO) i Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego, później pracownika Zakładu Teorii Komunikacji Językowej Instytutu Lingwistyki Stosowanej i Szkoły Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego oraz absolwentkę Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, jak również Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

W październiku 2011 roku Akademos już po raz czwarty z rzędu został wyróżniony przyznawanym na trzy lata Certyfikatem Jakości “PASE” – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, zrzeszonego w międzynarodowej organizacji EAQUALS. Nasza szkoła językowa spełnia również wszelkie wymogi Kuratorium Oświaty. Jesteśmy także upoważnieni do wystawiania certyfikatów Ministerstwa Edukacji Narodowej, poświadczających ukończenie organizowanych przez nas kursów oraz szkoleń.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat usług oferowanych przez naszą szkołę językową.